Tekne Turlarında Bol Alternatif

Olimpos’ta tatildeyseniz ve tekne turu yapmak istiyorsanız sizleri birçok farklı güzergah tercihi bekliyor.Günübirlik veya 3-4 günlük tekne turlarına katılmak çok kolay.Servisler sizi Olympos Pansiyon’dan alıp yine Pansiyon’a geri bırakıyor…

Olympos‘tan günübirlik tekne gezisi yapmak istiyorsanız öncelikle Olympos Koyu’ndan hareket eden ve Olympos çevresi koyları sizlere gezdiren bir tura katılabilirsiniz. Korsan Koyu ve yine birçok harika koyda denize doyacaksınız.

Yine Çıralı’dan günübirlik bir tekne turu yapabilirsiniz. Çıralı’dan hareket eden tekne turları da Çıralı- Kemer arasında kalan koyları sizlere gezdirecek maviye doyacaksınız.

En çok tercih edilen turlardan birisi de Adrasan tekne turudur. Adrasan’dan sabah hareket eden tekneler sizleri Suluada ve birçok eşsiz koya götürecek Akdeniz’de olduğunuzu hissedeceksiniz.

Bizim şiddetle tavsiye edeceğimiz ise Demre’den hareket eden ve Kekova Koyu’na giden tekne turudur. Kekova , Kaleköy kesinlikle görüşmeye değer yerler. Türkiye’nin en kaliteli denizlerinden birisi dersek abartmış olmayız…

Günübirlik tekne turlarının tamamında servisler sizi Olympos Pansiyon‘un kapısından alır ve tur bittiğinde yine sizi Pansiyon’a kadar bırakır. Öğlen yemeği teknede yenir. Genellikle tercih balık yönündedir.

Olympos‘ta iseniz bu turlardan en az birini yaşamanızı tavsiye ederiz…

 

2 comments

  1. Özellikle öğrenciler arasında olympos turları son zamanlarda çok moda oldu sanırım.
    Karmaşık tekne tentesi ve diğer tekne aksesuarları da olmasa fotoğraf daha ilgi çekici olabilirmiş.

  2. Şu sıralar öğrenciler arasında olympos turları çok tutuldu
    tekne tentesi ve diğer tekne aksesuarları olmasa resim daha güzel oldurdu bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlardan kurtulmak için soruyoruz: