Farklı Standartlarda Odalarımızla Hizmetinizdeyiz!
Farklı Standartlarda Odalarımızla Hizmetinizdeyiz!

Butik Otel Arayanların Adresi: Olympos Butik Hotel

Olympos otel arayışında sizlere yüksek kalite standartlarında hizmet sunan Olympos Butik Hotel’i tercih edebilirsiniz. Yılın yorgunluğunu atacağınız yaz tatilinizde Olympos bölgesinde hem dinlenebilir hem de bölgenin sunduğu imkanlarla birçok aktiviteye katılarak yılın stresini atabilirsiniz.

Olympos tatilinizde bölgenin en iyi pansiyonu olarak sizlere sınırsız eğlence ve bol güneşli güzel bir tatil sunuyoruz. Olympos’ta tatil yapmak istiyorsanız bizlerle irtibat kanallarımız üzerinden iletişime geçerek hemen yerinizi ayırtın!

Aktivitelere Doyun!

Otelimizin sunduğu imkanlar arasında tüplü dalış, tekne turları, kaya tırmanışları, trekking gibi birçok imkân bulunmaktadır. Olympos pansiyon hizmetlerimizde bu aktivitelerin tamamına kolayca erişmenizi sağlıyoruz.

 Akdeniz’in mavi sularına dalış yapmak isteyenler için bölgemizde farklı noktalarda birçok imkân da bulunuyor. Başta Kemer olmak üzere Dalyan ve Kaş gibi dalış noktalarında Akdeniz sularının derinliklerini inceleyebilirsiniz.

Olympos’un eşsiz doğasında trekking yapabilir, efsanevi Olympos dağına tırmanışlara katılabilir ve tekne turlarıyla da bölgenin en güzel koylarında yüzmenin keyfine varabilirsiniz. Eşsiz bir tatil için Olympos sizleri bekliyor!

Farklı Standartlarda Odalarımızla Hizmetinizdeyiz!

Otelimizde farklı standartlarda odalarımız bulunmaktadır. 2 kişilik odaların yanında; 3 kişilik aile odalarımız ve süitlerimiz yer alıyor. Ayrıca, Olympos bungalow evler ile de sizlere tatil keyfini doyasıya yaşatıyoruz. Otelimizin yüzme havuzunda serinlerken aynı zamanda Antalya güneşinin altında yeşilin ve mavinin harika uyumuna şahit olabilirsiniz.

Olympos tatilinizi ister çift olarak isterseniz de ailenizle birlikte otelimizde geçirebilirsiniz. Sizlere uygun değişik standartlarda konforlu odalarımız yer almaktadır. Otel odalarının yanı sıra Olympos’un meşhur ahşap bungalow evleri de otelimizde yer almaktadır. Geniş ve ferah otel odalarımızda ailenizle birlikte doyumsuz güzel bir tatile kapı açabilirsiniz.

Ferah Bir Tatil!

Olympos hotel olarak sizlere 3500 metrekare üzerine kurulu alanda ferah bir tatil hizmeti veriyoruz. Yeşilliğin ortasında portakal ve nar ağaçlarıyla çevrilmiş otelimizde hayal ettiğiniz tatili yaşayabilirsiniz. Mavi ile yeşilin kavuştuğu yer olan Olympos tatilinizde farklı oda tipi seçeneklerle sizlere hizmet sunuyoruz. Olympos vadisinde konumlanmış otelimizde yılın stresinden arınacaksınız.

Otelimizde 24 saat açık barımızda alkollü ve alkolsüz içkilerin tadına varabilirsiniz. Tamamen donanımlı odalarımızda tatilinizi yaparken açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerimizle farklı Dünya lezzetlerini tadabilirsiniz. Tesisimizde otopark ve mantı evi de bulunmaktadır. Olympos’un eşsiz denizine gitmek isterseniz ücretsiz servis ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Olympos butik otel olarak Antalya transfer ve araç kiralama hizmetlerinde de sizlere destek sunuyoruz.

Yüzme havuzumuzda spor yaparken Olympos dağının heybetine de şahit olacaksınız. Aile işletmesi olan otelimizde sıcak, güler yüzlü bir hizmette ve samimi bir havada tatilinizin keyfini yaşayabilirsiniz. Geniş ve ferah odalarımızda sürekli sıcak su ve TV yer almaktadır. Odalarımızda ailenizle birlikte güzel bir tatile hazır olun!

 

Muhteşem Bir Tatil İçin Olympos Hotel

Olympos tatilinizde kaliteli hizmet sunan bir otel arıyorsanız Olympos Butik Hotel olarak sizlere güzel bir tatil için üst düzeyde hizmet sunuyoruz. Olympos’un eşsiz doğası ve denizinde tatil keyfini yaşayabilir, bölgedeki sınırsız aktivitelere katılarak eğlenebilirsiniz.

Olympos otel arayanlara sunduğu birçok imkanla bölgenin en iyi pansiyonlarından biri olarak bol eğlence ve güzel bir tatil için hizmet veriyoruz. İletişim numaralarımız üzerinden bizimle irtibata geçerek güzel bir Olympos tatili planlayabilirsiniz.

Bol Aktivite ile Tatil Keyfi!

Olympos’ta bol aktiviteli bir tatil geçirebilirsiniz. Olympos pansiyon olarak bölgenin göbeğinde yer alan konumumuzla istediğiniz tüm aktivitelere kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz. Tüplü dalış, tekne turları, kaya tırmanışları, trekking gibi birçok aktiviteye katılabilirsiniz.

Akdeniz’in eşsiz güzellikteki sularında dalış yapmak isterseniz bölgede birçok alternatif nokta sizleri bekliyor. Kemer, Kaş, Dalyan gibi birçok önemli dalış bölgesinde Akdeniz’in eşsiz canlılığını keşfedebilir ve dalış tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Bölgenin benzersiz doğasında trekking yaparak keşiflerde bulunabilir, ünlü Olympos dağında tırmanış aktivitelerine katılabilirsiniz. Tekne turlarıyla bölgede yer alan en güzel koylarda yüzebilir ve eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza En Uygun Odalar Sizleri Bekliyor!

Otelimizdeki tatilinizde dilediğiniz standartlardaki odayı tercih ederek tatilinizi geçirebilirsiniz. Çiftler için 2 kişilik odalar, aileler için 3 kişilik odalar, konforun zirvesinde olmak isteyenler için süit odalar ve meşhur Olympos bungalow evler içerisinden dilediğinizi tercih ederek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Olympos’un eşsiz doğası ve denizi sizleri bekliyor!

Otelimize balayı çiftleri, çocuksuz ailelerin yanı sıra; kalabalık çocuklu aileler de gelerek tatillerini yapabilir. Otelimizde ihtiyaçlara uygun farklı standartlarda birçok oda tipi yer almaktadır. Otel odası dışında bulgalow evlerde tatil yapmak isterseniz böyle bir imkânımız da sizlere sunulmaktadır. Bungalowların sunduğu genişlik, ferahlık ve rahatlık ile güzel bir tatil yaparak yılın yorgunluğunu atabilirsiniz.

Harika Bir Tatil Sizleri Bekliyor!

Olympos hotel, bölgenin kalbinde yer almaktadır ve oldukça geniş bir alana konumlanmıştır. Yeşilliğin ortasında portakal ve nar ağaçlarıyla çevrilmiş otelimizde hayal ettiğiniz güzel bir tatili yaşayabilirsiniz. Deniz ile ormanın buluştuğu yer olan Olympos’taki farklı oda tipi seçeneklerle sizlere hizmet veriyoruz. Yılın tüm yorgunluğunu ve stresini yüksek standartlardaki odalarımızda ve Olympos’un eşsiz doğasında atmaya ne dersiniz?

Otelimizin havuzunda yüzerken Olympos dağının muhteşem  manzarasını izleyebilirsiniz. Aile işletmesi olarak çalışan otelimizde sıcak, güler yüzlü bir hizmette ve samimi bir havada tatilinizin keyfini sürebilirsiniz. Geniş, ferah ve konforlu odalarımızda sürekli sıcak su ve TV bulunmaktadır. Odalarımızda ailenizle birlikte güzel bir tatile başlayın!

Otelimizde açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerimizle farklı lezzetleri tadacaksınız! Tatilinizde 24 saat açık barımızdan da dilediğiniz alkollü ve alkolsüz içkileri temin edebilirsiniz. Tesisimizde otopark ve mantı evi de bulunmaktadır. Olympos’un eşsiz denizine gitmek isterseniz ücretsiz servis ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Olympos’ta harika bir tatil sizleri bekliyor!